Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Castell

    aktív tag

    válasz #28001792 #62064 üzenetére

    OK, ha te mondod, de én a fülemnek hiszek, meg a kézzel megtapasztalt minőségnek és a 3 év garanciának. :)

    istvan0122, tessék itt van 15-ig bezárólag hangszóró: [link]

    Találsz Pio-t, Alpine-t vagy JBL-t is, pl ezeket: [link], [link], [link]

    A fejegységed alap, a kiszakadt gyári fabia hangszóróknál ezek mérföldekkel jobbak lesznek, és lesz benne basszus is. Mi lemondtunk arról, hogy kiépítsük hátul a hangszórót, tökéletesen elég az egy pár előre. Bár nekünk a hely megvan, csak kábelezni kéne, de elég sok macera és úgy átlagban a beépítés ára is. sok cég patika áron dolgozik. Nekem csak egy fejegység cserére 10-15 ezret mondtak, plusz még a hangfalak, arra meg azt mondták, h mennyit kell bontani az ajtókárpitot... A sarki autószerelő 5000 Ft-ért cserélte volna fejegységet, plusz látatlanba szintén nem tudta vna megmondani a hangszóró cserét, plusz 2x lerázott, h majd jövőhéten érnek rá, utána meg elmentek szabira. Meguntam és teljesen laikusan kicseréltem mindent, még az "ajtókat" is sikerült kibontani/visszarakni a hangfal cserénél. A kábelek átkötése is megvolt. A fejegységnél szerencsém volt a csatiknál, minden passzolt elsőre. Utólag nézve nem nagy szám volt és spóroltam legalább 10-15 ezret, ami majdnem a fejegységem ára volt. Annyi gebasz volt, hogy bár a hangszóró gyári méret volt és márka/típus is rajta volt, h passzol az autómhoz, de kellett egy kis barkács, h hangszórókat a helyére kerüljenek... Talán az volt a gond, hogy az autómból faceliftes modell is van és az enyém nem az.

    Szóval ha szerelőhöz viszed, számíts arra, h szakszerűen beépítik meg minden, de simán otthagyhatod mégegyszer a hangfalad árát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák