Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz opeter70 #42269 üzenetére

    nem mondtam hogy a mélysugárzó a hangerő miatt kell, az erősítőre mondtam hogy nem a hangerő a lényeg. tehát nem baj ha nem nyom többet, mint maga a fej. na most megtaláltam végre hogy 4x20-22W RMS a fej.
    eddig mindig úgy tudtam hogy az erősítőnek kisebb teljesítményűnek kell lenni mint amit a hangszórók bírnak, különben kinyírhatod a hangszórókat. erre most azt mondják a crutchfield-esek hogy pont ellenkezőleg.

    jó, de ha soha nem hangosítanád feljebb, akkor nem lenne értelme ekkora teljesítményű rendszerbe fektetni. nyilván van hogy megtekered a bajszát, és akkor a szomszéd 4X7 Wattos Sencor fejegysége szépen kirezeg a helyéről és kipottyan... :K

    Osynho: szted nem kell a 4 hangszóró? akkor elég 2? és melyik 2 a műszerfali, vagy amik az ajtóban vannak? és oda milyen jellegű hangszórót tegyek (majd)? mert láttam hogy van koax, nem koax, stb.
    akkor 2 hangszóró, egy 4 csatornás erősítő, és egy szubláda?

    jó oké watt-nemwatt de valami alapján meg kell tudni állapítani hogy mit mivel szabad összedugni hogy ne füstöljön el az egész.

    [ Szerkesztve ]

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák