Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #00809728

    törölt tag

    válasz fero02 #2504 üzenetére

    Igazad van de ha lehet tartsuk tiszteletben mások anyagi helyzetét és probáljunk benne segiteni.Ha kevés a zsé el kell fogadni.Ha 15* leírod neki,hogy miért lenne job ba 40.000ft hangszorópár akkor is a nagyur a Lové.

  • tibz03

    őstag

    válasz fero02 #2504 üzenetére

    Akkor félreértettél. Az én elvárásaim (harmadjára mondom): a lehető leghangosabb, legszebben szóló hangszóró max. 15-20k-s árért cserébe. Ez olyan irreális lenne? :F Nyilvánvaló, hogy egy 50k-s hangszóró sokkal jobban, szebben szól, de 15k a keret, és azt akartam megtudni, hogy ennyiért mi a legjobb.

    "Csak akkor azt nem értem, ha saját bevallásod szerint sem értesz kicsit sem a dologhoz, akkor miért vagy ennyire hitetlen és majdhogynem lebaszol minket." - Ahogy írtam, volt már más ovál is a kocsimban, ugyanebben az árkategóriában, és messze sz*rabb, mint a mostani Blaupunkt, így hát az elméleted (miszerint ilyen kategóriában gyakorlatilag mind egyforma - sz*r), egyértelműen nem igaz, ezt saját tapasztalatból mondhatom.

    A csomagtartóban van egy szubcső is, ezt nem mondtam. Egy beépített erősítős Sencor "márkájú", de nyilván számodra egy is egy rakás sz*r. Csak azt felejted el, hogy nem mindenkinek olyanok az igényei, mint neked, és nem is mindenki tud/akar rá annyit költeni, mint te. Ezt miért nem lehet elfogadni? :F

    "A legnagyobb baj sztem mégis az, h túl kevés összeget szánnál az egészre és sztem túl nagyok az elvárások ennek ellenére." - Én az adott összegért akarom a legjobbat, de ezt is hangoztattam már párszor.

Új hozzászólás Aktív témák