Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shteer

    félisten

    válasz Joe fiú #19304 üzenetére

    haverok autójában is van hátul hangszóró. mikor megvettem az autót, itteni és már haladó hifis kolléga javaslatára kikapcsoltam a hátsókat. azóta úgy hallgatom.

    ha visszakapcsolom, utálom azt ami hátolról jön

    ..szerintem jónak tűnik

  • gsc73

    aktív tag

    válasz Joe fiú #19304 üzenetére

    Először is köszönöm a tanácsokat, de.......

    Joe fiú: a Suzukimban úgy volt: Alpine szett volt elöl, majd amikor hátra is kerültek hangszórók, nekem jobban tetszett, hogy több a mély az utastérben. (persze az egy kicsi autó volt)

    footy: ha erősítő, első szett fejlesztés, és ajtószigetelés is lenne, akkor szerintem elszállnának a költségek, amit azért nem nagyon szeretnék. Nem dübörgő, őrült (csak) mély hangokat szeretnék, hanem csak több mélyet, nagyobb összhangerő mellett.

    Shteer: teljesen el tudom fogadni, hogy TE utálod, ami hátulról jön. Nekem eddig is tetszett, csak megsérült a hátsó részleg.

    Szeretem kihasználni azokat az eszközöket, amelyek a tulajdonomban vannak. Ha nem sérülnek meg a hangszórók eszembe se jutott volna semmiféle csere, mert elégedett voltam. (tudom hogy vannak szebb hangú rendszerek, de nekem így is jó volt, ezek a cuccok, úgy az ölembe hullottak) Most egy „külső” kényszer miatt változtatok, változtatnék. Tehát az erősítő hátul van, az ajtóban lévő cucc szintén megfelelő nekem. Ez a kiindulási helyzet.

    Az általam felsorolt hangszórók mire jók valójában?

    Üdv: g.

    kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

Új hozzászólás Aktív témák