Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • konyok

    tag

    válasz zolilaoce #46 üzenetére

    Üdv!

    Előre leszögezem én itt csak érdeklődő, eszmecsere megosztó fórumozó vagyok nem pártolom egyik oldalt sem. Persze ezzel most nem azt mondom, hogy zolilaoce fórum társunk ezt teszi mert az AG-t koppintásnak véli. De ha már koppintásról beszélünk akkor a bidonline meg a bidderről koppintott szerintem mert az előbb indult (tavaly nyár) és hát full ugyan azt csinálja. Még a neve is "stimmel". Ha csak nem ua. az a két cég. Ezt nem tudom.
    A logikája mindhárom oldalnak a "legkisebb egyedüli szám" amit persze nem ők találtak ki hanem egy magyar matematikus a neve most nem jut eszembe. Bocs. Tehát akkor mindenki koppintott!!!! :)
    Az adatvédelemi nyilatkozatot bevallom őszintén nem olvastam végig szóról szóra egyik oldalon sem. De gondolom ez törvényi szabályozás tehát egyezniük kell. Gondolom én.
    Azt írod a bidonline-on lehet taktikázni. Lehet én vagyok béna, de nem tudok taktikázni egy olyan dologra amire még 2xxx licitet várnak!!! Más képp kérdezem. TE tennél egy olyan termékre licitet aminek fogalmad sincs mikor lesz vége (mert mire beérkezik 2xxx licit lehet, hogy jövő nyár lesz) és csak úgy a "semmibe" dobálod a manit? Mert én nem. Az AG-nél legalább látom mikor van vége a "bulinak". Az AG meg szerinted "favágás". Hát én szívesen "vágok fát" ha 16k-t 100k terméket kapok. :K Persze nem vagyunk egyformák és nem ugyan úgy gondolkodunk dolgokról. Ez a szép a mi kis világunkban. :C
    És hogy meddig fog menni egyik vagy másik oldal hát ezt biza mi játékosk nem tudjuk meg ítélni. Győzzön a jobb! Vagy tudod mit! Éljen meg mind a kettő! :C

Új hozzászólás Aktív témák