Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz #92251648 #9881 üzenetére

    Atyaég, na ezt így még nem láttam sehol. Ez kb. olyan, mint a "mit tartalmaz a benzin ára" - bicskanyitogató.

    Nem csoda, hogy az online terjedésével rengeteg zenész saját kiadót alapít, vagy minimum vált egy olyan terjesztőhöz (Bandcamp, stb), amik nem húznak le akkorát, mint a korábbi kiadója (ergo, több marad neki).

    Amúgy a Tidal körül is volt valami balhé, hogy nagyon keveset csorgat vissza, meg Spotinál is korábban, de ezeket lehet megoldották végül, nem zörög a haraszt.

    hárásó: hát én január-február körül mennék Kubába. 2-3 hétre. Nem biztos, hogy a streaming-ben bíznék. De ugyanilyen egész Ázsia is, de Olaszban is a tengerparton első sorban lévő napernyőn fekve alig volt térerő. Mi itt Mo-n nagyon jól el vagyunk látva mobil nettel és lefedettséggel, a világ nagy része nem ilyen viszont. Persze otthoni zenehallgatásról volt főleg szó, de mondjuk a mobilomon ami elfér, elég komoly mennyiségű zene, inkább viszem fájlban magammal, amit majd vélhetően szívesen hallgatnék ott. Na meg a repcsin is.. Nem mindegy, mivel utazol, mennyiért, és mit kínál. Sokkal több indokom van az offline zene mellett, mint ellen. De vállalom, ha maradinak tart bárki engem emiatt. Ez tényleg pszichés dolog szerintem sokaknál, mint az autókban a sok új kütyü, sávtartó, vészfék automatika, satöbbi. Anyámék imádják, én meg uh, hol lehet ezt kikapcsolni ? Én szeretem, ha nálam a kontroll, ellenőrzés. Ne másnál, idegen kézben legyen-maradjon az, amiért fizetek (zenére visszatérve).

    [ Szerkesztve ]

    POKE 16017,44 ..... SYS 2077

Új hozzászólás Aktív témák