Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19617792

    törölt tag

    válasz - = Zk = - #7886 üzenetére

    nem kell hinni se, mert azt hogyan várhatnám el, pláne, hogy nekem higgyenek. nem vagyok én pap. erre szoktam mondani, hogy alaposan átrágom a véleményt és mindenre reagálok, ha tudok. igaz, ezzel fel kavarom a port nem kicsit, de legalább még több véleményt, nézőpontot ismerek meg, amikból akár tanulni is lehet, mert jöhet olyan vélemény, néőzpont amire gondolni se mertem volna.

    "csak nekem másképp van az agyam, és a nézőpontom?"

    még szép, hogy más a vélemény, gondolkodás, ez adja a sokszínűséget, ha mindenki ugyanúgy gondolkodna, akkor nem lehetne a véleményeket se megbeszélni... mert csak bólogatás lenne belőle. :R sokaknak a véleményét tiszteletben tartom (tiédet is, viccen kívül), de akkor is megvitatom, mert érdekel miért gondolja úgy, ahogy.

    "rájöhetnél már végre, hogy nem Mi különbözünk, hanem lehet Te... de ez egyéni szociális... tudom."

    elképzelhető, mivel én előbbre valónak helyezem a logikát, mint az érzelmeket, illetve gyökeresen mások az igényeim és elvárásaim, ezért szinte sose fogok egy véleményre jutni másokkal. ami nem baj, nekem. az, ha az én véleményem nem tetszik, hát evvan... max töröltessétek, aztán letudva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák