Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WesTM

    senior tag

    válasz Varoz #15393 üzenetére

    :R :R :R

    ittakary: :R :R :R általában nézlek benneteket, most úgy érzem, hozzá is kell szólnom. :C Én kb. 2 éve rámentem az 1 éjszakás történetekre. NAGYON JÓ! -egy darabig. Minden apró csínyt megtudsz a csajozásról, nem azt mondom fektesd le, kicsi tánc, kicsi smár, ha szerencséd van kicsi dugi. Másnap nem történt semmi. Egy idő után, tényleg olyan érzés, hogy azt kapsz meg akit akarsz.

    Na és pont 2 év után untam rá erre, manapság újra a kínálati piacot nézem, valami tartósabb dologra. De legalább kiéltem magam becsülettel! Talán túlságosan is... Nem kell kapkodni sehova, viszont lehorgonyozni egy süllyedő hajónál végképp felesleges. :K

    Ł-IceRocK-Ł: :R Rég írtam ide tény és való. :) Kicsit betegeskedek manapság, szívemmel van gebasz, járkáltam vele igen sokat dokihoz, megnéztek, komoly baj nincs, csak állandó szívritmus zavar. Szívburok gyulladásom volt, eléggé hazavágott. Most magnéziummal kell tömnöm magamat, elég keményen vitaminhiányos vagyok. Talán pont a túlzott "élet" miatt. Ez kihat a mentális dolgaimra is, elég depressziós vagyok, csak én ezt jól tudom kezelni. Pont ezért lenne szükség most egy normális párkapcsolatra, hogy agyilag is helyre billenjek már kicsit. Lassan jön a tavasz, addigra talán visszaáll a szervezetem a normál kerékvágásba, aztán lehet szó szerint szívre edzeni, mert igencsak le van gyengülve. Ritka fosul vagyok, de menni kell tovább! :K

    Na de majdcsak túl leszek ezen is, elég szar napjaim voltak manapság ennek köszönhetően, aztán mégis túléltem az egészet. KOPPKOPP lekopogom. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák