Hirdetés

Hirdetés

  • 90 wattal tölt a Xiaomi 15

    ma Októberben tarthatja a márka a kínai bemutatót, hogy meglegyen az első Snapdragon 8 Gen 4-es telefon címe.

  • Ajánlatott tett a Qualcomm az Intelért?

    ph A The Wall Street Journal exkluzív riportját egyik cég sem kommentálta.

  • Shadows of Doubt teszt

    gp Vajon mennyire – és meddig – lehet szórakoztató egy véletlenszerűen generált detektíves játék? Végtelen mélységű összeesküvések várnak vagy csak felületes ügyek? Kinyomoztuk, mit is kínál ez az ambiciózus indie projekt!

Aktív témák

  • RapUGround

    tag

    válasz Abu85 #5939 üzenetére

    Van topik ami ezzel a témával foglalkozik?

    Ez külön szólom:Szoftver render az nem a GPU megjelenése előtt volt? :DDD Ez a degeneráció! Nem értem miért lesz jó ha majd 200k-s procit teszek filléres lapba mert szeretnék jó grafikai teljesítményt? Miért kell a cpu-t és a gpu-t egyesíteni? De gondolom ez még nem végleges. Olvastan egy olyan hírt valahol, hogy úgy lesz ez a cpu-gpu egybeépítése kivitelezve, hogy az alcó és közép kategóriában lesz az összepített változat és a csúcsszegmensben lesz a a külön csúcs cpu egy külön ehhez való csúcs alaplapban amibe rakhatsz egy csúcs videókártyát. Vagy valami ilyesmi. De ki tudja mit hoz a jövő. Én teljesen elvetem az ilyesfajta fejlesztés vagy mint a "számítástechnika jövője" ilyen formában. Csak azért, mert én most rászánok egy erős procira amit legalább 2 évre tervezek. Mellé beteszem a régi videókarit, amit majd jövőben cserélgetek a jobb teljesítmény miatt. De ezt a fajta fejlesztgetést teljesen kilövi, mert ahhoz, hogy jobb videó teljesítményem legyen ahhoz erősebb procit kell venni. De mindegy mit gondolok erről szeretnék többet megtudni, hogy ez miért lesz jó! Szerintem ez egy teljesen rossz ötlet. Ennyierővel majd csinálhatnának mondjuk konzol-szerű számítogépeket amikbe benne vannak a párosított hardverek, majd ha jobbat akarsz akkor új gép. Ez majd olyan konzolbőrben pc lesz ez nekem nem tetszik! :W

Aktív témák