Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    veterán

    válasz Male #1758 üzenetére

    Nos, gondoltam kipróbálok egy új Win-t, hátha. XP Prof, SP2 (eddig SP nélkülit használtam), csak a Catalystot tettem fel, semmi mást. Eredmény: ugyan az a gond, mint eddig: 3DMark2001SE alatt gyenge teljesítmény (12800 helyett 13200, de ez is kevés, mikor a 9600Pro-val is 12500 körül kaptam) képhibák nincsenek, Far Cry alatt össze-vissza bevillannak dolgok, átlátszóak a falak, stb. Ami még probléma: a win háttérképen egy-egy pixel feketévé válik, ha újra beteszem a háttérképet, akkor megjavul (vagy kijelentkezek és újra be). Ami fura, hogy PrintScreennel ha kimentem a képet, azon is rajta vannak a ''hibás'' pixelek. Ráadásul mindez nagyobb képeknél is jelentkezik: pl a neten van egy nagy kép, és megjelenik rajta egy fehér vagy fekete pixel egyszer csak... ha kigörgetem a képernyőről majd vissza, akkor megint jó.

    Namost ezek a hibák nemcsak az X700Pro AGP-mel jelentkeznek, hanem ez volt 6600-zal is és 6800-zal is... közben volt egy 9600Pro-m, azzal meg nem. Az X700-at leszámítva kipróbáltam őket egy majdnem ugyan ilyen lapban (azonos chipset, felépítés, csak az Abit gyártmány, az enyém meg ASUS), és tökéletesen működtek. Mégis mi lehet? Meg akar halni az alaplapomon az AGP, vagy mi?

Új hozzászólás Aktív témák