Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fd3

    tag

    ha minden igaz, veszek egy x1950prót, szaffi zalmi ultimate edition :DD
    ezzel a hűtéssel nem lesz gondom ugye? halk meg hűs meg minden ami kell ugye?
    eddig egy 6600 LE kártyám volt, csak szegény kihalt...
    gondolom azért fogok érezni egy kis teljesítménynövekedést... :DDD
    xp-t használok, sp2, és általában 1024x768ba jáccok, max 1280x1024be (majd ezzel a karival:D)
    konfigom nem túl erős, 3200+os a64es, 2 giga dual ddr400, de én úgy veszem ezt a videokártyát, hogy 2 évig ne kelljen venni másikat, nagyjából ellötyögjenek a mai játékok rajta. max veszek egy 4000+os procit majd vmikor ha lesz vmi olcsó... nem is azért írok hogy "szar a procid vazze, hajtsd szénné, akkor talán elviszi" típusú kommenteket kapjak, bár jöhetnek azok is, hanem azért mert mintha olvastam volna hogy régebbi drájver jobb hozzá mint a legújabb ati driver.
    vmi 7.1.mittomén, nemnagyon vágom ati drájvereket.
    illetve sokan reklámozzák ezt az ATT progit, nekem csak arra kellene hogy a ventri fordulatát szabályozzam a hőmérséklet függvényében. meg lehet valahogy egyszerűen oldani ezzel a progival, hogy mindent alapon hagyok, csak ezt a részt írom át, vagy be kell konfigurálni minden órajelet Hz-re pontosan? tuningolni nem akarok, az a halálom... (lehet a zalmannak egyáltalán szabályozni a fordulatát?... :B )
    előre is kösz a kommenteket.
    és nyugtassatok meg hogy ez a kártya a 7950 gt közelében van... :C
    :R

  • fd3

    tag

    hátha egy s939be bele tudnám rakni a 6000+os x2est, beleraknám hidd el :DDD

    driver téren vmi tanács esetleg vkitől....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák