Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aboriginal74

    aktív tag

    válasz Troy. #5067 üzenetére

    Tételezzük fel hogy GIGA lapod van és a dobozán Vista logó van...remélem bejön a tippem és akkor tudod alkalmazni ezt:

    A probléma 90%-ban a gigabyte alaplapoknál jön elő. Hogy miért? Nem azért, mert szar, hanem csak szimplán régebbi és nem windows 7-re lett gyártva. Az enyém például vistás logóval van ellátva, tehát számára a windows 7 még új. A bios energia beállításai a vistához vannak igazítva. A windows 7 már új rendszert használ, ezért összeakad a bios beállításaival. A megoldásra vonatkozóan van egy jó és egy rossz hírem! A jó hír az, hogy a biosban kapcsold ki az összes energiára vonatkozó beállítást és tádáám, nem fog újraindulni. Nekem már 2,5 hete megy és semmi kernel power már... A rossz hír: Nem tudom, hogy miket állítottam át... Csak az energiabeállításokhoz nyúltam, de azok közül az összeset kikapcsoltam. Ha nem megy, akkor valami klassz fényképezőgéppel készíts a bios menüpontrokról képet, majd itthon összevetem és akkor pontos adatokkal tudok szolgálni. Bocs, hogy a segítségem szegényes, de az idegbetegség határán voltam már, amikor csináltam és őszintén szólva nem figyeltem, csak azt néztem, hogy minden energiabeállítást kikapcsoljak.

    Remélem tudtam neked segíteni... :R

    [ Szerkesztve ]

    i don't know, but i need energy

Új hozzászólás Aktív témák