Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sir Riccio

    addikt

    válasz fLeSs #393 üzenetére

    Szerintem a 10 leginkább vásárolt / legnépszerübb / CPU listája. Ha megnézzük ugyanezen oldal top 100 rovatát / a leginkább vásárolt 100 eszköz listája, ott is jelentős fölényben vannak az AMD CPU-k ha jól láttam INTEL nincs köztük.Én nemkivánok vitatkozni azon melyik jobb INTEL vs AMD, de sokan a multból kiindulva /AMD őskor k6 gondok/ ma is hajlamosak leirni.Véleményem szerint aki tanácsot kér azért teszi mert a pénzéért a lehető legjobbat szeretné megvásárolni, és bizonyára nekik nincs annyi tapasztalatuk /hozzáértésük/ és lehetőségük sem mint Neked, s hogy mindent teszteljenek meg végképp nincs. Az hogy az emberek mit vásárolnak leginkább valamilyen szinten tükrözi a termék szinvonalát, elismerem ebben jelentős szerepe van a marketingnek is, azomban az is hozzá tartozik az adott termékhez. Ha úgy gondolod /érzed/hogy megkérdőjelezem a tudásod akkor előre is elnézést kérek, meggyőződésem Te bizonyára mindehhez jobban értesz nálam, nálunk, de úgygondolom tisztelve egymást egy fórumban lehetünk más véleményen.

    Fiat Punto 1.4 Lounge ELADÓ - https://tinyurl.com/2m87awz3 (Rám hivatkozva 300.000 Ft kedvezmény)

Új hozzászólás Aktív témák