Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Santiago7:Maglódi Auchanban vettem.
    Ki volt írva ugyan, hogy 49.990, de alatta, hogy 39.990 hitellel. Kérdeztem az arcot, hogy most akkor mi van, mondta, hogy természetesen 39.990 az ára.
    Rendes ez az Auchantól. Gondolom volt price check és azért vitték le gyorsan az árát, hiába hirdetik az újságban 49.990-ért.
    Bár ha egy kis esze lett volna az Auchannak és kapzsi lenne, akkor kihasználta volna, hogy Tescóban nem is kapni. :P

    Különben első volt, hogy rootoltam. Felesleges dolgokat eltávolítottam (Go Launcher, Cloud TV), bár a procit nem sikerült húznom, de így is hasít, nem akad meg.
    Ami feltűnt, hogy a kijelző szélein furán érzékel. Vagy lapoz programindítás helyett, vagy nem csinál semmit. :F A Google Now-t viszont nem sikerült rávarázsolni. :( Egyszerűen kiírja, hogy "nincs telepítve" és marad a sima Google Search. Valaki erre ötlet?
    Ja és lehet Beats Audio patch-t letölteni, ha valaki turbózni szeretné a zenei élményt!

    [ Szerkesztve ]

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák