Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Márton111 #7315 üzenetére

    Köszi a tippeket.

    Viszont a mélysége így is csak 35cm. Ami nagyon kevés ám. S azért szeretnék ekkorát, mert a szekrénysor rész is ilyen mély, ahova bekerülne az állvány.

    Ez abból korlátoz, h a hátfalat nem tudom beljebb csúsztatni, mivel akkor a középső és alsó polc mélységéből is vesztek, ami azt eredményezné, h nem férne el a lejátszó és az erősítő.

    A legfelső lap alá (elejére) nem nagyon szeretnék merevítő "pofát" rakni. Túl vaskos lenne, nem mutatna jól.

    Viszont a fülembe tetted a bogarat, az is mutatós alternatíva, ha egy nagy bútorlapot vágatok és azt rögzítem a falra, majd erre hátulról rögzítve tudok tenni 1-1 polcot, nyilván vaskosabbat (amolyan tartó konzol nélkülit, nagy terhet úgysem tartanának.)

    Csináltam egy skiccet róla megint, valami ilyesmit képzelnék el, viszont rákeresek akkor én is a Pana oldalán, hátha van még jön onnan is ihlet.

    ..és így akkor bútortól - bútorig tudom tervezni a hátsó falat, mert a mélyláda miatt, nem rajzolhattam 160 hosszú asztalt, ugyanis pont annyi hely lenne a két bútorrész között.

    Hmm, köszi. :)

    mod.

    Jah és a 2. hsz-odra;

    Mindenképpen szeretném, ha passzolna a szekrénysorhoz, eddig csak az ikeaban láttam, ilyen papíralapú "Lack" néven futó tv állványt, ami fekete volt, és egyszerű, de itt nyugaton nincs ikea, más részből erre sem szeretnék Karácsony előtt elverni 50k-t. :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák