Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.Szilárd

    csendes tag

    válasz ludsimon #5806 üzenetére

    Üdv!

    Olvastam hozzászólásaid, és kérdéseid.
    Nem tudom mit is mondjak? Ha a saját tapasztalatból indulok ki, akkor azt mondom, hogy megfelelő türelemmel, és kitartással el lehet érni jó póziciót, és jó fizetést. De ehhez sok minden kell, leg főképpen szülői támogatás. Mind anyagi, mind türelem terén, hogy addig segítsenek ameddig nem jön be a nagy lehetőség. Nekem erre majdnem 3 évet kellet várnom. De most úgy érzem megérte várni. Mivel egy nagyon jó ajánlatott kaptam, az elmúlt 3 hétben végzett munkám miatt. Ami nem volt egy megeröltető munka.
    Érdeklődsz, hogy mennyiből lehet kihozni egy műhelyt? Attól függ, mit szeretnél csinálni, és milyen formában? Mert mint asztalos, el lehet indulni 4-500 ezer forintból is, de lehet 10 milliós tételbe is gondolkodni. Nekem szerencsém volt, mert sikerült a kettő között megoldani az indulást, és most kezd megterélülni a sok belefektetett energia, és pénz.
    Abban igazat adok a többieknek, hogy olyan helyet keressél ahol sokmindent csinálnak, és hagynak is dolgozni, vagy legalább enegedik nézni, hogy mit hogy kell csinálni.
    Arra, hogy te a tanulóként pénzt is szeretnél keresni nem tudok mit mondani, anno amikor én tanuló voltam akkor a nyári gyakorlatra, kaptam 5000 Ft. De lehet, többet ér egy jó szakinál tanulni, és nem keresni, mint valahol keresni, és alig-alig tanulni valamit.

    Csáó!

    Csak faipari témában tudok segíteni. Sorry! :-) Nem vagyok programozó. Inkább majd én kérek SOS-t számítógépes ügyekben. :-P

Új hozzászólás Aktív témák