Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Akellla

    tag

    válasz Grizzlu #46882 üzenetére

    Hát róluk én sem hallottam még jót.Egyik volt alkalmazottam vásárolt náluk gyalugépet,úgy nézett ki mint az új legalábbis újszerűnek,nekem ez már gyanús volt.Ha csak csapágyas lett volna ok,de csapágyház is xar volt ráadásul látszott is szétszedés után hogy ezt bizony eladásra készítették fel,gari nincs náluk,ráadásul egy ilyen géphez nem úgy van hogy veszek hozzá cuccot a sarki boltban...utánajárás idő majd végül egyedi gyártás stb... de persze nemakarom azt mondani h.náluk minden xar,csak hogy óvatosan...

  • thyeby

    őstag

    válasz Grizzlu #46882 üzenetére

    Szegnerék abban a tiszta értelemben kupecok, hogy megveszik a kiselejtezettet, lefestik jó pénzért, oszt jónapot.
    Ha valami egyben van (ritka), azt meg olyan áron kínálják, hogy jobb venni egy újat.

    Több fa van, mint asztalos!

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Grizzlu #46882 üzenetére

    Alá. Tőlük vettem lapszabászgépet. Az első megtekintéskor észrevettem hogy a körfűrésztől nincs az elszívás csöve a gép csatlakozójához elvezetve. Azt mondták bekötik - ez még a raktárban volt.
    Pár nappal később szóltak hogy lehet menni megnézni, átnézték, jó a gép. Az elszívás nem volt bekötve - lefelejtettük - de megcsinálják. Amikor elhoztam addigra valóban bekötötték. Körfűrész hatalmas nyekkenéssel indult és elég rendesen rezgett is. Kicserélték az ékszíjat, jó lett (néha ismét kis nyekkenéssel indul, ez van). Hogy ezt miért nem maguktól csinálták... majd elhoztam. Martam vele, nem túl sokat és nem is nagy késsel, a maró motorja eléggé felmelegedett. Ez a vásárlás után pár héttel. Jeleztem telefonon, majd helyszínen meg lett állapítva hogy tényleg, ez így nem jó, leszedtük a motort, elvitték, javítva visszahozták. Elektromos baja volt, befogott a fék vagy mi.
    Elkezdtem használni körfűrészt, nem sok használat után ezt produkálta. Elküldtem nekik e-mailben a videó linkjét, azóta is válaszolnak...
    Kellett a gép, így használtam, lesz ami lesz. Ezen már jobban hallatszik hogy valami nem jó. Nekiálltam, megcsináltam. Lehet tippelni, hogy mi volt a gond.

    Más is mesélt már róluk, volt akinek rosszabb tapasztalata volt. Az hogy a maró motorja melegedett... nem pörgetik sokáig, tán nem akkora gond, működik, nem hosszú távon tesztelik. Szóltam, javították, rendben. Az, hogy a körfűrész indítása és rezgése az első próbánál rossz és úgy szólnak hogy kész van, kipróbálható, már inkább probléma az e-mailben jelzett hibával együtt (megtekintették a videót, nem is 1x, csak nekik küldtem el a nem listázott linket, eddig más nem is láthatta).

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Új hozzászólás Aktív témák