Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz Madmax81 #4290 üzenetére

    Köszi a fotókat, így már értem.
    Hát, igen, az én repertoáromból hiányzik ez a "lengőmarás".
    Egyfelől mert minden felsőmaróm 12mm-es böhönc, másrészt kellően gyenge vagyok, hogy akár egy könnyű gépet is egy kézzel biztosan megtartsak, harmadrészt jószerivel csak keményfával szórakozom, ott pedig hatványozottan érvényesül az erős kéz esete.

    A fordulatszám-szabályzóról: igen, megfeledkeztem arról, hogy ebbe eleve csak 8mm-es marók valók, ott pedig tényleg nincs olyan nagy maró, ami igényelné a kis fordulatot.

    Ha már egész nap 3×3 lécet kell marni, azt érdemes lenne asztali maróval csinálni, nem?
    Ez az egykezes ügyeskedés számomra olyan alkalmi zsonglőrködésnek tűnik, amikor az ember egy külső helyszínen kénytelen kézből megoldani egy-egy műveletet.
    Tudom, nagy úr a hatékonyság, de számomra sokkal fárasztóbbnak tűnik egykézzel marni könnyű géppel, mint egy nehezet tologatni két kézzel.

    Hát, ha már leírtam a fenti mondatokat nem törlöm ki, de nehogy vitatkozzunk rajta, hiszen Te gyakorlatból mondod a magadét én meg csak "elmélkedem" rajta :) Szóval neked van igazad.

Új hozzászólás Aktív témák