Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bari

    Modder

    válasz thyeby #25550 üzenetére

    Hát igen, van benne valami amit mondasz, illetve írsz, mindig az első darabok készülnek a legtöbb ideig. A szellem alakú tálnál sajnos csak egy videóból kilopott képem volt ami alapján megrajzoltam az alakját, amit a rendelkezésre álló fa anyag méretéhez igazítottam, ezzel ment el a legtöbb idő, ha készülne még egy ugyan ilyen tál, akkor sokkal rövidebb idő alatt elkészülne ebben biztos vagyok, de nem fog másik ugyan ilyen készülni, mert ez egyedi darab, melyet ajándékba készítettem :D .
    Való igaz, hogy az oszcillációs csiszolóval a külső csiszolás is töredéke idő alatt elkészült volna, sajnos jelenleg csak kézzel tudok ilyen felületeket csiszolni, de a csiszoló építése tervben van, már csak megfelelő mennyiségű szabad idő kellene az elkészítéséhez, ez amivel eléggé hadi lábon állok sajnos :O
    A tisztító maró beszerzését megfontolom, köszönöm a tippet :R

    A héten végre eljutottam odáig hogy nagyobbik gyerkőcnek kirakókat készítsek. Egyelőre még csak az elefánt van készen, de a farkas is alakulóban van, a lényegi munkákkal már megvagyok, még át kell csiszolnom és ráégetni a rajzolatot, és lehet olajozni.

    Üdv: Bari

Új hozzászólás Aktív témák