Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Drebil

    csendes tag

    válasz arvaiz69 #23845 üzenetére

    Hali! Igen, jól látod. Értem a gondolatmenetedet. Ugyanakkor egy másik posztomban írtam azt is, hogy nehéz megtalálni a jó arányt ár-érték tekintetében. Valamint azt is, hogy nem vagyok gazdag ember, hogy szar minőséget vegyek. Természetesen az a cél, hogy amit meg akarok velük valósítani, azt sikerüljön a segítségükkel. Ugyanakkor hónapokat lehetne szerintem eltölteni a szeerszámgéppiacon, a klf. gépek leírásainak tanulmányozásával. Amik sokszor meg se közelítik a valóságot, illetve a használatközbeni problémákat nem írják le. Mint ahogy sokszor itt a fórumon olvasom. Egy másik beírásomban felsoroltam jelenlegi gépparkomat. Abból kiderül, hogy abszolúte nem az elborult kategória, sőt... :D Éppen azért gondolkodom picivel komolyabb dolgokban, mert folytatni akarom ezt a fajta munkát. D

    Érdekes viszont, hogy én az asztali fűrészt kiváltottam most egy Wolfcraft munkaasztallal, ami alá be tudom fogatni a körfűrészt, a felsőmarót meg a dekopírt is. Szerintem egyelőre a szalagcsiszoló és a gyalugép lesz csak a bővítés.

Új hozzászólás Aktív témák