Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • generatoros

    tag

    válasz generatoros #39676 üzenetére

    Arról van szó, hogy egy kispénzű hobbistának is lehet hilti gépe és ha egy egyszerűbb gépében a forgórész komutátora elkopik és indokolt lenne a forgórész cseréje, akkor ezt miért ne tehetné meg főleg ,ha élettapasztalata van elektromos kisgépek javítása terén? Az autós példa lehet nem jó, de egy öreg merci autószerelő gazdája megteheti, hogy a megvásárolt eredeti alkatrészt kicserélhesse. A garancia vállalását illetően nem hiszem hogy változott volna a jogszabály. Ha jól értem minden kopott alkatrészt kicserélnek, ezt felújításnak nevezik, akkor miért nem vállalnak akár 1 évet is? Nekem sántít az ilyen feltételek állítása, nem arról szól, hogy én is jóljárjak. Azért egy fúrógép nem űrtechnikával készül még akkor sem, ha a hilti csinálja. A 3hónapos gari az olyan karcsú, lehet a saját alkatrészeikben nem bíznak, bezzeg mi vevők tapasztaljuk, hogy egyenlőre ez a márka több mint megbízható. Nekem továbbra sem tetszik. és a gari vállalásuk még törvényt is sérthet / bár 10 éve már nem vagyok iparos/

Új hozzászólás Aktív témák