Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

Új hozzászólás Aktív témák

  • thyeby

    őstag

    válasz Madmax81 #3006 üzenetére

    "Talán az összes géped matabo és mind meghibásodott már ?"

    Kishíján szószerint igaz ez. Egy tucat különböző metebóm van. A porszívó híján mind megjárta már többször is a szervízt. A porszívót nem viszem be. Az a baja, h ha porszívózok vele némi fűrészport, és a feleségem megragadja, h a kocsit kitisztítsa, rendre a kezében marad a teteje, és elárasztja a műhelyt nekem finom porral. A kétszersültet szeretem, a kétszerporszívózottat nem. Meg se tudják csinálni szerintem. Az a patent úgy szar, ahogy metibó. Egyébként halk és erős. De plédájul nem tud önmatabekapcsolódni, és nem hogy nem antisztatikus, hanem direkte kívül is vonzza a port magához. Így nyilván még alaposabb munkát végez: Az a por rajta köt ki védve a tüdőmet ezzel is.

    (és én sem akarlak elkeseríteni... igazán örülnék, ha 3 év múlva azt írnád a matabóról, hogy tök hülyeségeket hordott itt össze az a thyeby, az enyimé hibátlan azóta is, agyon se lehet ütni)

    Több fa van, mint asztalos!

Új hozzászólás Aktív témák