Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    Üdvözletem!
    Jelenleg egy X9 Zidoo van (nem S) ez úgy néz ki bekakilt...először az sd filmeket nem játszotta le valós méretben, de teganp egy 1080p-s filmet szaggatva játszott (MX playerrel) és nem akarja a dts hangot hdmi-n kiadni (konverziót beállítottam lpcm-re)...lehet hogy sík hülye vagyok hozzá, de rendkívül forró is...

    Lehetséges-e hogy a külső hdd a gond, vagyis hogy nincs külön tápja? Eddig mindent játszott, illetve 1-2 hónappal ezelőtt kezdte a hülyeségeit...a hdd mindeközben nem változott...

    Sajnos a legutolsó firmware 2015-ös rá, így gyanítom ez is lehet oka a dolognak, az X9s és a Q10pro folyamatosan frissül, így lehetséges, hogy jobban járnék vele...
    Q10pro-n még hűtést is láttam, szeretném elkerülni a túlhevülést....
    Ezek a készülékek kezelik az olyan külső vinyókat, ahol nincs külön táp?
    Van egy Meze légegerem, gondolom a kezeléssel náluk sem lesz gond...

    Itthonról vásárolnék...

    Köszönöm a válaszokat!

  • Tulku

    veterán

    válasz junkpod #59957 üzenetére

    SD-t beletéve ugyan ez a helyzet, nem a vinyó a hibás...ez a lejátszó bekrepált...soha olyat nem csinált, hogy értesítési android sávot jelenített meg, ez kavart be neki, és alaphelyzetben nem tudom megszüntetni, a settings-ben sem létezik ilyen opció. Factory reset is volt, nyilván ennek lehet köze a nem megfelelő képarányhoz is.

    Még egy dolog...Q10pro-n lehet olyar csinálni, hogy a képet hdmi-n adom a TV-nek, a hangot pedig a két rca kimenetről egy erőlködő analóg bementére vezetem? Mert akkor az lesz a nyerő...

Új hozzászólás Aktív témák