Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Peak #9027 üzenetére

    Többen tapasztalatokat írtak le, és nekem is voltak gondjaim a HD4770-emmel. Az elmélettel sosincs gond AMD fronton, aztán a driveres gyakorlat mást mutat. Persze az Nvidiát se kell magasztalni.
    A BD játszók célhardverre épülnek, akárcsak az asztali médialejátszók. Itt csak elqrni lehet a firmware-t, ami persze apróságokban általában sikerül is, de összességében a 23.976-tal pl. nincs gond.

    A legjobb aláírás a héten

  • DjKoxi

    senior tag

    válasz Peak #9027 üzenetére

    Szeretnék én is mondani valamit, bár nem számítok elismert tesztelőnek, sőt egy nagyon átlagos felhasználó vagyok.
    2 évvel ezelőtt azt sem tudtam mi az a médialejátszó, full HD, BD-25 ISO, 3D, letöltött film stb. Bejártam a tékába, kikölcsönöztem a DVD-ket, megnéztük, visszavittem.
    Nem is ez a lényeg, hanem egy 50" plazmavétel és rengeteg olvasgatás után eldőlt, hogy médialejátszót kell venni. A választás egy használt C-200 Popcorn lett, már sokszor leírtam miért. ( terméktámogatás, jó vélemények, rack méret, tálcás HDD stb)
    3 gyermekem van, a legkisebb 6 éves, aki a betűket sem ismeri, de pontosan kiválasztja azt a filmet amit nézni szeretne. ( persze korlátozott keretek között) A rendszerem bővült egy NAS-sal, amin a filmjeim vannak.
    A filmnézés a családomban bárki számára olyan egyszerű, mintha fellapoznának egy képregényt.
    Nem volt csíkozódás, új szoftver keresés, akadozás ( egy nap talán, a melegedés miatt, de az az én saram), minden megy hibátlanul.
    Tudom, nagyon bolond vagyok, hogy nem vettem ebay-en feleannyiért kétszer többet tudó lejátszót, de ha vissza lehetne az időt forgatni akár többször is akkor is ugyanezt választanám.

    Bocs, ha hosszúra nyúlt az "élménybeszámolóm", amihez nem tettem hozzá mennyire hiányosak a hálózati protokollokkal kapcsolatos ismereteim, ennek ellenére könnyen használatra tudtam bírni a rendszeremet.

Új hozzászólás Aktív témák