Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulyasa

    őstag

    válasz SunMount3r #70466 üzenetére

    Amíg a tévém (LG 42LW5500) tönkre nem megy (nem akar ;) ), nem akarom elengedni a 3D-t.

    Amíg ez meg nem történik (a tévé tönkremenetele) esetleg köztes alternatívaként tudnátok-e ajánlani olcsó, 3D lejátszásra képes médialejátszót, ami esetleg tudja a kadenciahelyes lejátszást is?
    (Bár ez utóbbit az R6S sem tudta rendesen, idővel megszoktam, nem lenne túl nagy probléma a hiánya, de hátha...)

    Már tavaly az volt a probléma, hogy tönkrement a jól bevált Egreat R6S-em, de addigra már a szintén Realtek RTD-1186DD chip-es Mede8er-eket - amit akkoriban esetleges váltótípusként és "kisebb" szintugrásként kinéztem - régóta nem forgalmazták. Akkor augusztusban így került képbe a Himedia Q5 Pro. Hagytam időt neki, de nem tudtam megbarátkozni vele. :F

    Ha eljön valamikor a 4k váltás ideje, úgyis kell majd egy lejátszó a lányom szobájába is (meg kistévé is ;) ), én meg a nappalit felfejlesztem új tévével, meg combosabb lejátszóval. És kitiltom a nappaliból a mesenézést. :D

    Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Új hozzászólás Aktív témák