Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz SunMount3r #57003 üzenetére

    Az Auto Search valóban sokszor nem működik. Manuálisan kell 1x beállítani neki és kész. Ezért lenne "katasztrofális"?! - ezért is valamint a hálózati kommunikáció nem tökéletes, simán meg kéne jelenjen a hálózatban és bármikor működnie kéne bármilyen manuális beavatkozás nélkül.

    OK, nem teszteltem soha az U1-et és elhiszem, hogy a "használhatósága" neked jobban bejön (Még 1x: én speciel sosem kritizáltam az U1-et!). A képminőség, hát, OK ugorjunk... Az Imprex teljesen kikapcsolható. - a kép minősége egyik lejátszó esetében sem kiugró egyik irányba sem, így ebben az esetben felesleges hasonlítgatni. Nekem a kép minőségével konkrétan semmi bajom nem volt és nincs is Himedia esetén, én szeretem azt a képet.

    Hát ezt meghökkenve olvasom... Miért, mi a gond a HiPlayer "stabilitásával"?! :F - nem tudja a kadenciahelyes 3D-t, nem tudja a DVD-t 50Hz-en, nem megfelelő a felirat kezelése, a jukeboxsza használhatatlan egy Kodihoz képest, az infósáv gyenge egy médialejátszóhoz képest.

    Szerintem próbálj ki egy normális lejátszót, én rengeted lejátszót kipróbáltam, ha már túl vagy olyan 5-6 lejátszón akkor tudni fogod, hogy milyen a jó médialejátszó. A Himedia annak indult, én is azt reméltem, hogy az lesz, 6 hónap után megváltam tóle, mert nem hozta azt az élményt és most sem hozza, ugyanazok a hibák más köntösben.

    Nem utolsó sorban erre reagálnék:
    vannak tapasztalataim mindkét lejátszóról, igaz egyik sem a mostani firmwarekkel-> Hát ez az. - mint írtam, a Himedia szinte semmit sem változott, főleg amiket írtok, a Minixen ugyanaz az XBMC van és a tesztfájljaim is ugyanazok, tehát a külnbség uyanúgy megvan. Nemrég valaki kérte, hogy teszteljünk le néhány anyagot, volt aki Himedián is tesztelte és amig a Minixen volt kép és hang addig a Himedián egy feket képernyő volt hanggal, de természetesen ez fordítva is igaz lehet.

    [ Szerkesztve ]

    ELADÓ: iPhone 12 Mini gyári, bontatlan, fekete szilikon tok *** " Aki udja, csinálja, aki nem, az tanítja" - G. B. Shaw *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák