Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bifidus57

    tag

    válasz HUNNIA1920 #55096 üzenetére

    Szia!
    Mint fentebb láthatod én már az 55087-es üzenetemben befejeztem ezt az áldatlan és álságos vitét, mégpedig úgy, hogy illedelmesen a háttérbe vonultam és megköszöntem a tanácsokat.

    Aztán jött ez a kissé bugyuta nyúlbéla és elkezdett rettenetesen irritáló módon kioktatni a téma részleteit illető béka alatti tudásával.

    Nem kívánom folytatni, de mivel Te is engem teszel felelőssé a vitáért, ezért kénytelen vagyok kimondani a véleményemet:

    Megtévesztő azt állítani, hogy műszaki okok miatt van háttérbe szorítva sok-sok megvételre érdemes médialejátszó ezen a fórumon. Sokkal inkább azt vélem, valószínűsítem, hogy van néhány magukat őstagnak és műszaki kiválóságnak feltüntető ember, akik óriási pénzeket kaphatnak azért, hogy csak néhány gyártóra irányítsák az érdeklődők figyelmét.

    Ez volt régebben is, nem véletlenül került az a bizonyos figyelmeztetés a topik headerjébe. Ráadásul, egy egyszerű kereséssel kimutatható, hogy legutóbb 2012(!!!)-ben volt szó a Mede8er készülékeiről,
    amikor még sztó sem volt 4K-ról és egyéb huncutságokról.

    Szégyen és gyalázat, hogy ilyen sunyi módon verik át egyesek a gyanútlan érdeklődőket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák