Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Topanka #15829 üzenetére

    Pénteken jártam az egyik házimozis cég bemutatótermében, vetítőt mustrálgatni. Közben arról beszélgettünk, milyen lejátszót érdemes a 2-5 milliós vetítők és a hasonló értékű hangrendszerek elé kötni, hogy a vevőjelölt ámuldozzon és hajlandó legyen pénzt otthagyni.
    A tulaj szerint HTPC-t semmi szín alatt, az évek során sokfélével próbálkoztak.
    Dunéről és Denon BD-játszóról ment a demó, a képminőségbe nem tudtam belekötni, pedig szerettem volna.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • Peak

    addikt

    válasz Topanka #15829 üzenetére

    Felesleges várni, ilyen alapon várhatsz örökké, hisz mindig lesz jobb. :)
    HTPC előnye a modularitás és a dinamikus fejlesztési lehetőség, illetve a jelentősen szélesebb szolgáltatások tárháza.
    Csak olvasd el, hogy azok, akik asztali médialejátszóztak, aztán átálltak HTPCre, hogy megszűnjenek a szopások, mind eltűnnek a fórumokról, mert nincs miért tovább ott lenniuk, hisz maximálisan betöltötte a szükségleteket a HTPCre átállás.
    Az asztali fórum meg folyamatosan tele a problémákkal a firmware bugokkal kapcsolatban, hogy mikor jön már egy új frissités, hogy jajistenem már megint nincs kijavitva ez vagy az a bug, és hogy várjuk mint a messiást az igérgetett chipeket, amik talán sose jönnek el... :/

    HTPC!
    NO COMPROMISE!

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

Új hozzászólás Aktív témák