Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Erdei88 #10 üzenetére

    Fejleményeket írhatod nyugodtan. :DD
    A deszka tetszik, igaz kevésnek tűnik a kondik száma a cpu tápellátás körül, de a Gryphon is hasonló felépítésű, gondolom ez is 8 fázisú... sőt biztos (csupasz pikcsör alapján).
    Egy valamire lennék kíváncsi... asrock és asus is egy dromedár bordát tett a vrm-re, igaz asus hőcsővel kötötte össze (asrock-ot nem néztem közelebbről), az viszont érdekelne, hogy toronyhűtővel hűtve a procit (vagy vízzel) ahol kevés a borda hűtése milyen meleg lesz a borda?
    Nálam Z68 Ext.3 Gen3-nál elég meleg tud lenni játékok után, pedig a Macho alá belógatom elég jól a TY-147-et, hogy hűtse a feszellátó áramköröket is. Igaz ez egy kényes széria, mert 04ahgy szerint pár már megsült toronyhűtő használata mellett. Ha minden igaz váltani szeretnék LGA 1150-re, ha eladom a gépet, ezért nézelődöm.
    Hőmérséklet szenzorok mit látnak? Venti szabályozás korrekt?
    Lan csatinál nem írják, összehasonlításnál a Game First fícsört, de a főoldalon betolja a képembe az asus, gondolom ez valami cfos szerű progi lehet.... :F
    Cicereg a deszka/táp üresjáratban? PCH mennyire melegszik, mert méretét tekintve elég nagynak látszik, kérdés az, hogy hatékony-e?
    Választ előre is köszi és grat a deszkához! :))

    csucsbicep Sata Express-t csak megemlítettem a másik topikban, de igazából nekem nem szempont.
    Korrekt CPU áramellátás, ami lehetőleg torony, vagy vízhűtéssel sem melegszik túl.
    Normális int. hang, amire az 5.1-es hangfalrendszerem rá tudom kötni, illetve lehetőleg ne sercegjen a hangfal/füles, ha HDD seekel, vagy usb-s egeret huzkodom.
    Intelligens venti szabályozás, DP/HDMI, vagy DVI/HDMI legyen kivezetve, elegendő USB csati (most 8 kivezetés van a házon, így abból nem lesz hiány 6 x USB2.0 és 2xUSB3.0)
    Normális PCH borda, aminél nem kell parázni, ha egy batár VGA rálóg. Korrekt elrendezés... nagyjából ennyi. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák