Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0mbi

    senior tag

    válasz khorvat #12358 üzenetére

    No akkor erre a regi kerdesre megegyszer egy kibovitett valasz :D
    (uShare nemmukodese...)
    Mivel ujra huztam mindent a routeren es uj vinyot kapott igy mindent az elejetol fogva megcsinaltam. Es mit tesz Isten nekem sem mukodott az ushare :D (eddig vertem a mellem hogy nekem megy xbox360 on... igy nezem a filmeket evek ota :D)
    Nos amire oda kell figyelni:
    Mikor az ember nyom egy sima installt (ipkg install ushare)
    az opt/etc/ushare.conf ot editalva a ENABLE_XBOX = yes az nem eleg mivel el van kurva a valtozo neve. A jo az USHARE_ENABLE_XBOX.
    Tehat USHARE_ENABLE_XBOX = YES a helyes sor :) (ha nem ps3 at hasznalunk akkor a DLNA az maradhat no.

    Nos innentol mar mennie kellene a cuccnak (persze el is kell inditani :) es meggyozodni arrol hogy benne van a processekben)

    Ezutan nekem meg mindig nem ment.. Ekkor jott az ottlet hogy a logokat megnezzem (mert a logok soha nem hazudnak ;) ) Es ekkor latom hogy indulaskor 'beszol' az ushare hogy a shared directories -ban egy par entry-t nem tud olvasni. Ezt a szep Magyar nyelvunknek koszonhetjuk. Csak annyit kell tenni hogy minden nem ASCII karaktert atirni. :) (akar csak az en posztjaim, mindig ekezetek nelkul! Az ekezet a gonosz! )
    No ezutan ujraindit a process es gyonyoruen megy az xbox360 on a film/zene/whatever
    Udv
    Z

Új hozzászólás Aktív témák