Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArGab

    őstag

    Előjött egy problémám az AC66U_B1 routeremmel és nem tudom mitévő legyek. Azt kezdte el játszani, hogy a 2.4-es wifi egyszerűen eltűnik. Ha nincsen használva, akkor látni a hálózatot, de amint valaki csatlakozik rá és használni kezdi, rövidebb-hosszabb idő után ledobja az eszközt és el is tűnik a 2.4-es SSID, ezután másik eszköz sem látja többé és csatlakozni sem tud. Mintha teljesen ki lenne kapcsolva a rádió. Router oldalán látszólag minden rendben, led világít, a 2.4-es rádió szerinte aktív, a logokban nincsen semmi hibára utaló jel. Az tudja csak helyretenni ilyenkor, hogyha vagy újra van indítva a router vagy valami olyan beállítás változik ami újrainicializálja az eszközt. Gyári firmware-rel kezdte csinálni, factory reseten túl vagyok de nem segített. Feltettem a legfrissebb Merlint is, ezzel először úgy tűnt hogy megoldódott, mert 1 hétig ment stabilan (csak pár okoseszköz lóg rajta, a nagy forgalmú eszközök 5Ghz-en mennek). De most megint ugyanezt játszotta el a Merlin alatt is.
    Az én félelmem, hogy tönkremegy/ment a 2.4-es rádió. Valakinek van bármi más ötlete?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák