Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speederer

    senior tag

    Sziasztok!

    Tegnap szereztem egy AC56U-t, amire nagyjából sikerült átültetni a korábbi N16 alatt működő környezetet. Tehát van működű tomato, ami ugyanúgy beállítva, mint a korábbi routeren. Rá van dugva egy külső vinyó, amit el is érek hálózaton keresztül.
    A gond pedig az, hogy én ezen rtorrent-et használnék. Én kis naívan megnéztem, hogy a rutorrent elérhető-e a böngészőből, de rá kellett jönnöm, hogy mivel más architektúrájú a proci, ezért nem elég a korábbi feltelepített progikat berakni az új router alá.
    Azért lementettem a /opt tartalmát, majd leformáztam az ide felmountolt /dev/sda1-et. Megtaláltam a frissítések között azt is, hogy az optware-install.sh parancsot kellene futtatnom az optware telepítéséhez. Ez le is futott, viszont abban a repo-ban csak a transmission van. Próbáltam a neten keresni kicsit több dolgot tartalmazó repo-t, de nem találtam olyat, csak mips-es procihoz valót. Örülnék, ha csak én nem találtam volna meg, és nem az lenne a felállás, hogy ilyen (még) nem is létezik. Egyelőre semmi komoly elvárásom nincs, csak az rtorrent-et érjem el rutorrent-en keresztül, meg esetleg egy mc is elférne.
    Vkinek vmi tipp?

    Kicsit más:
    Itt feljebb láttam, hogy az AC68U-hoz gyárilag ajánlják a memória 600MHz-re emelését. Ezt vajon nyugodtan beállíthatom az AC56U alatt is?

    [ Szerkesztve ]

    A rendrakás a kisemberek mániája. A zseni átlátja a káoszt!

Új hozzászólás Aktív témák