Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zaied

    addikt

    LOGOUT blog

    Már lassan 3 hónapja hogy átváltottam 775 ös MSI erre a csodamasinára a ph-s guruk javaslatára(munkára szánt gép):
    ASUS P8Z77-V
    i7-3770
    8GB Corsair Dominator
    120 GB OCZ SSD
    5850 VGA
    Ha jól emlékszem valahogy így volt :D
    A ram kb 6 nap után igen kevésnek bizonyult úgyhogy duplázva lett, most már nincsenek problémáim:D
    Az eredeti SSD is le lett cserélve egy gyorsabbra annyira tetszett, vérszemet kaptam:D(első SSD volt életembe)
    A videókártya is igen kevésnek bizonyult egy idő után a 3 ultrasharp monitor alatt szóval át lett cserélve az is egy 7870-re elég nehéz volt olyat találni amin legalább 2DVI vanXD
    Köszönöm még egyszer a segítséget
    Tapasztalatok:
    A ventivezérlés eszméletlen jól működik a a lapon végre van értelem a jó minőségű ventilátoraimnak:D nagyon jól optimalizálni lehet a re4ndszer hűtését le a kalappal nem gondoltam volna hogy ennyire komoly.
    A médiamegosztás is nagyon király a képeket arra az eszközre dobom percek alatt ahova akarom, mindenről vezérelhető szinte a számítógép, szerintem ez könnyítette meg leginkább a dolgomat.
    Az USB3 gyorsan elfeledtette vele a firewire hiányát:D szóval kicseréltem az összes kártyaolvasómat.
    Annyi gondom volt vele hogy a 3mas csatlakozón keresztül nekem nem jött össze a win 7 telepítés, de lehet csak én bénázok, viszont a 2eseken simán ment. A régebbi eszközök is gond nélkül mentek az usb3 csatlakozón nem volt semmi problémám.
    Viszont a nagy "zöld" dolog a lucidlogix vagy mi a túró hát nem igazán nyerte el a tetszésem, miután fölraktam szuperül ment minden, játékoknál is amiket én néztem, gondolom kevesebbet is evett netezésnél, de amint próbáltam volna dolgozni befagyott lezárta a pogikat, amivel én dolgozom azok közül egyik programot se volt hajlandó elindítani, lefagytak kiléptek stb.. (a színe se volt igazán jó szerintem, de gondolom egyszerű beállítással korrigálható lett volna, nem vacakoltam vele mert nagyon fölbosszantott)
    Szóval az energiatakarékosságnak annyi mert nem lehet tőle dolgozni, nekem legalább is nem engedelmeskedett XD
    Auto állásba pedig nem indult el az alaplapról a monitor át kellet állítani iGPU ra ezt mondjuk nem értettem hogy akkor minek is az auto állás?
    Ezt kivéve nagyon meg vagyok elégedve a vétellel az uefi-től meg majd lehidaltam a commodore-n nem volt ilyen:D
    Fölszereltségét tekintve a sata kábel kevés voltXD mivel 6 csatlakozót használok és csak 4 kábel voltXD
    A wifi-t első összeszerelésnél kihagytam hogy majd rádugom aztán miután összeraktam látom hogy alaplapra kéne csavarozni:D az antenna kicsit nevetséges, de nagyon jól működik lakáson belül.
    A csomagolása se votl nagy szám az előző lapjaimhoz képest, nem mint ha számítana és az ssdéhez képest még mindig jobb:D
    A proci doboza és hűtője nevetségesnek tűnt a core 2 extreme után:D
    Tuning nem volt nem is lesz, mert megy mint az állat:D
    Nem tudom hogy a többi lap mit tudhat, de ezentúl biztos csak asus-t veszek:D le a kalappal előttük.

    Talán még annyi hogy dicsérve volt a hangkártyája ha jól emlékszem,a programja mutatós, de hogy nincs benne elég erő az fix még jó hogy nem dobtam ki a soundblaster kártyám:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák