Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hendo

    csendes tag

    Hali mindenkinek a napokban vettem egy P5LD2-VM lapocskát hozzá egy lga 775 Intel 3GHz-s cpu-t 800/fsb 2Mb/c (dobozban), Thermaltake cl-p0092 ,2X 512Mb DDR-II 667MHz Samsung ram,160Gb-s seagate sata 8MB/c.+ a maradék saláta az előző gépből (160Gb Ata 100 8MB/c /Pioneer 108.
    A tapasztalataim kb 1 hete tesztelgetem.Én mint otthoni felhasználó már a szerelésnél gondokba ütköztem ugyanis a lap valamilyen oknál fogva nem volt mm pontos a házamhoz ami bizony öreg hiba mert egy ritka jó háztól nem válik meg az ember,sebaj a lemez ami diszit kimaradt igy már ok.Aztán jött a következő probléma a hűtés a gyári intel hűtő egy rakás (xar) bepatintva enyhén meghomoritotta a lapomatvalahogy igy :Y U(állitani nem lehet ez a legfinomabb fokozata),elvittem a boltba ahol aszonták igen ez az ami nem ok ekkor tukmálták rám a közép kategoriás Tt -üket ez már jobb volt hozzá teszem van egy gyári asus házamis abba viszont pont paszolt a lap a lemezzel együtt.naszoval össze raktam be kapcsoltam és ment Bios beállitás azt xp-t neki na igen itt gondolkodott az én bisztonsági másolatos xp-met nem tekintette boot-olhatonak se a haverét viszont a haver haverjáét igen felpakoltam drivereket hozzá adtam kismillió baromságot installáltam+ba és döbenten érzékeltem,hogy szagatás nélkül megy a Pasziánsz :D :C Stabil mint az atom(kop,kop)majdnem annyira mint a Tyan lapom volt(ami kifingott arra aszonták jobb mint az asus) röviden :egy nagyon jó széria ez a 945G és a P -s lapkák,stabilak,ritkán fagynak(vagy csak nálam)mostmár sp2 van fent és várom a vga-mat amin gondolkodom egy X700pro-t néztem ki bele márkán gondolkodom a His-t mondják sokan vajon tényleg az?

Új hozzászólás Aktív témák