Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brett001

    aktív tag

    válasz ViZion #1791 üzenetére

    No igen, erre mondják azt, hogy IJ. Most már kár bosszankodni, különben amúgy nagyon zsír az alaplap. A procit már piszkálgattam egy kicsit, úgy néz ki lehet tornáztatni. A memória beállításokhoz még nem mertem hozzányúlni. Annak majd utánaolvasok. FX-6300? Hát majd meglátom. Anyagilag nem vagyok eleresztve, nem is terveztem volna én konfig váltást. (az M4A785 alaplap, és a Phenom II 2009. novemberben lett véve) meg voltam vele elégedve. Csak hát jött krach. :( Egy gyors tájékozódás után a sima M5A97-et néztem ki, de boltban nem volt és az eladó srác (aki régi ismim gimista időkből, törzsvásárlója vagyok) mondta, hogy van egy EVO-ja vegyem azt, még adott is egy kis kedvezményt az ismertségre való tekintettel. :)
    Na majd meglátom. ez a Phenom II x2 550 nagy dobás volt anno 2 magos áráért négymagos procim lett. Ár/teljesítmény mutató királyság!
    Mivel, mint írtam nem terveztem váltást, nemigen olvasgattam mostanság teszteket, hogy mekkora fejlődés az FX széria a Phenomhoz képest.

    "Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

Új hozzászólás Aktív témák