Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XeeN

    senior tag

    válasz XeeN #125 üzenetére

    A gép BIOS-át fel kellett frissítenem a 207-es verzióra, mert amíg ezt nem tettem meg, semmilyen módon nem sikerült működésre bírnom a 6650M-et. 11.8-as AMD driver-rel teszteltem a gépet, nálam csak ezzel a verzióval volt hajlandó elindulni a dedikált GPU.

  • Lacuss20

    senior tag

    válasz XeeN #125 üzenetére

    Heló érdekesnek találom,hogy magában az integráltat nem tudtad futtani,illetve,hogyan érted el a csak 6650M dedikált futtatását?
    Fontos dolog még,hogy nekem a 11,6 os Vision controlba is válaszható volt,hogy melyik teljesítményű GPU t rendelem az adott programhoz.
    Ha valaki utána néz miket tartalmaz a BIOS frissítés pl a 207es sztem rájön,hogy semmi köze a VGA -hoz legalábbis én a gyártói oldalon a wirelesschange controller frissítésen kívül semmit nem láttam a bios207 es verzióban.A 206 os ban van pár dolog azért.
    Fontos,hogy energia takarékos és nagy teljesítményű kártya között gép módban is különbség van.
    Tehát Játék módban ahol a ram teljesítményét is maxra teszi minden egyéb mellet,ha kapcsolod a nagy teljesítményű GPU-t akkor fog igazán dolgozni.
    Mert nagyban függ minden az elő beállítástól is.
    Hozzá teszem ki próbáltam én is 2,5 en a procit mármint mindkét mag 2,5 van teljesítmény javulás.(win7 mérő szerint kerek egész pont).
    Sokat számít még,hogy a kártya mit támogat játék téren.
    Pl: Call of Duty 4 elég gyengén muzsikál míg a Call of duty 6 (modern warfare2) gyönyörűen megy magas beállítások mellet is.

    Személy szerint 4gb ramos SX029D vel űzöm az ipart.

    Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Új hozzászólás Aktív témák