Hirdetés

Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• tusi_

őstag

válasz Géjza #2208 üzenetére

A 6800 rangatas mentesen viszi, maxi jo a freesync - jar jar fele kifejezessel - es sokkal szebb a kep, mint az NV-vel volt. Vhogy kontrasztosabb, tisztabb, elesebb, kevesbe jaggy. Ez persze vszeg a driver miatt, de szembetuno.

A Metro 2033 Redux, ami egy 2010-es jatek, 2014-es motorra atultetve kimaxolva megy, GPU 40-60% on, 1300-2000 mhz orajelen valtakozva, stabil 141-en fps-en, ott vagok. Tehat mindenhol ki tudom maxolni az fps-t, a kartya mindig annyit hoz ki magabol, hogy meglegyen a max sebesseg.

ACC nel nem ertem mi van. Ha egyedul vagyok a palyan, akkor stabilan mindenhol 141 fps, kulso, belso nezet, mind1.
    Ha vannak masok is a palyan, akkor mar beeseik, VGA meg malmozik. De ott is csak akkor, ha latomezoben vannak. Spaban elhuztam a mezonytol kb 30 secre es kimaxolta az fps-t, holott a tobbiek is a palyan voltak, csak lemaradva. Ilyenkor nem szamolna az o fizikajukat?
    Nem erdekel, igy marad mostmar...

Nezegettem teszteket, 3800x vx 5800x es 1-2 jatekban hozza a 10-15% pluszt, mint SOTR, Far Cry..., de altalanossagban csak par szazalekkal gyorsabb, mint a 3800x. Ebben a jatekban van talan 20%, de mivel alig jatszom mar vele, pont le...om :)

Mosqu!to: vagom mire gondolsz :D . Akkor ugy mondom, hogy az AC masodik resze :)

Szerk: igen problemas az LG, benne van a topikjaban is, hogy majd mindenki 120-hz en hasznalja a 144 hz es random villodzas es felhosodes miatt. De en szeretem es a 120 hz tulajdonkepp eleg nekem, nem latok kulonbseget a 144-hez kepest.

[ Szerkesztve ]

„másodiknak lenni annyit jelent, hogy első vagy a vesztesek között” Ayrton Senna

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés