Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tusi_

    addikt

    válasz Géjza #2044 üzenetére

    Igazabol en sem tudom, mar mindent probaltam es tovabbra is stutterel, de inkabb laggol. Ugyanazokkal a beallitasokkal is probaltam mint regen, borzalom :( Szinte minden kanyarban van egy stutterem, ez igy vezethetetlen.

    Eddig azon szerencsesek koze tartoztam, akiknek megy rendesen, most azok koze, akik ketsegbeesve irogatnak az assetto.net en, mert nekik bajuk van, a tobbiek mer ertetlenkedve allnak elotte.

    Viszont en szarok bele, letoroltem ezt a kotvanyt, van masik gamma is amivel lehet jatszani es azok nem buggosak legalabb. Direkt kiprobaltam most AM2, RDR2, Metro Exodus, COD WW, COD MW mind megy hiba, szaggatas, stuttereles nelkul, makulatlan elmeny ahogy fut. Csak az ACC buggos, ahogy mindig is az volt.

    Sejtettem, hogy az 5xxx es szeria nagyon odafog b..ni szimulatorokban, ahogy a videon is latszik, meg a masikon, amit meg a cpu-s ba linkelktem. Brutal lett :)

    Caseking.de-n nezem en is, korabban 330 volt, anyit siman adtam volna erte, de a 440 azert sok, mert nem fogok resztvenni egy ceg pofatlan lehuzas kampanyaban.
    Ilyen aron vegye meg az, akinek most kell epiteni pc-t es nem tud varni.

    Ha kesz vagy tedd be lecci az eredmenyeket, bar sejtem, hogy gyalazos lesz ;]

    eat, sleep, play, replay

Új hozzászólás Aktív témák