Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz PR0JECTNR56 #9723 üzenetére

    Nekem nincs sem türelmem sem időm komolyabban foglalkozni ezekkel, szóval sajnos egy szót nem értettem abból amiket leírtál :P
    Nekem annyi az online rész, amennyit az alap játék a dlc-el amelyek megvannak felajánl.
    Szomorú hogy nem fejlesztették tovább, szerintem nem lett volna drága, összedobni neki valami jutalomrendszert, mert jelenleg semmi késztetés nincs miért fejezzek be egy versenyt ha elhibáztam és már nincs esélyem dobogóra. Szerintem ezen rengeteg embert buknak, azért többen vannak casual játékosok, akik rendes szimulációra vágynak, de lusták/nincs idejük heteket pakolni 1-1 versenybe, mint HC gamerek akik beleássák magukat annyira hogy tudják hogy lehet felpolírozni a játékot GOD módba :P

    A gagyelló vezetési modell nálam felejtős, szóval nekem nem pálya a kódmesterek egyik alkotása sem. Az Assetto Corsa Competizione-ról most hallok először, nem is értem mi a fene ez, nekem hogy nincs meg :Y Azt írod hogy ez komfortosabb, mit jelent ez pontosan? Nekem tök mind1 mivel megyek, Fernandonak szurkoltam 2004 óta, és ahogy ő is elvezet minden szart én sem válogatok, csak legyenek jó pályák, és online mód, illetve valami féle ranglétra, pontrendszer, akármi, hogy motiváljon, és legyen értelme befejezni egy nem túl sikeres versenyt is.

    Az iRacing tényleg zsivány, de drága, és semmi nem marad az enyém, ami nekem nem bejövős business modell, Race 07 is előkerül néha, pedig nem mai zsuga, iracinget lekapcsolják valamikor, vagy csak elfogy a pénz, és viszlát minden eddig belefektetett összeg, elért eredmény.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák