Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70869248

    törölt tag

    válasz neilszab #8009 üzenetére

    ... csak beszélgetésképpen, mi olyat tanulunk most amit nem lehetett 10 évvel ezelőtt?
    koncentrálást? stressztűrést, helyzetfelismerést?..már a GPL idején megvolt.

    A mai napig mennek ligák az rF1-l, mi is, ti is qva jókat versenyeztünk vele, ahogy a többi elaggott szimmel.
    ...és manapság is vezetnek tcam-ból, és manapság is letöltik a setup-t, és manapság is mennek kikapcsolt FFB-vel. (..és vágnak és első kanyaros balesetek..stb).
    --
    Szebbek és jobbak a játékok, sokat fejlődtek...de ahhoz képest ahogy elindult pár éve, voltak közvetítések, közös ligadzsemborik, virtuális versenyzőkkel interjú, úgy felfutott hogy az ember azt gondolta itt akár komoly szponzorok is bekóstolnak a virtuális versenyzés világába, ... HunRing 2 liga + szakadárok, közvetítés, hajcihő.......aztán mintha megtorpant volna minden.
    Én úgy érzem hogy semmi nem változott, csak sokkal szebbek és jobbak a játékaink.
    Múltkorjába az SG-n amikor a telemetrián lovagoltam...akkor is ez bszta a csőröm :D
    még mindig senki bottal se..legalább azt elértük volna a GTR-s MoTeC óta, hgoy mostanira alap lenne a telemetria olvasása, vagy legalább 60%
    ..te jobban benne vagy de én kb. 2-4 elkeserítő százalékot saccolnék

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák