Hirdetés

Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Neiko #4 üzenetére

    Hi.
    Én a múlt héten vettem egy ilyen deszkát 4800+-al. Megyeget, de a biosa katasztrófa. Semmit nem lehet benne normálisan beállítani. Cpu feszt emelni lehetetlen, ő kitalálja, mi a max, oszt' annyi. A proci órajeléből lehetne egy osztó megadásával beállítani, hogy a ramok mennyin menjenek. Hát a lap ezt is magától teszi: a procimat alapfeszen 2400@2780-an járatom. A tetű deszka leoszthatná nekem 8-al, így a 800-as ramjaim majdnem valós órajelen mennének. De most 9-el osztja, így 2781:9=309, azaz 618-on mennek... És ha beteszed a lapot, úgy kell kezdeni, hogy a biosban a cpu beállításoknál le kell tiltani a cool and quiet - (vagy valami hasonlót)- mert meg sem nyikkan különben. Én fél napot telefonálgattam, mire valaki egy német fórumon rátalált a megoldásra. Ami lapon lévő csatlakozókat illeti, megfelelő, én is ezért nem bántam meg még ezek ellenére sem: az 5 pci és a 2 ide csatorna, (4 eszköz,) kárpótol. Az új lapokból ezeket kispórolják és ''elsatásítják''. Úgyhogy , ha rám halgatsz, tényleg azt veszel, amit akarsz.... :)
    Ha valaki tud hozzá valami jó tuning-bios lelőhelyet, sikítson (pü-ben is!!!)

    [Szerkesztve]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Aktív témák