Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Cadal #27 üzenetére

    "extreme overclocker or gamer" Ez jó! :C Csak felpattintod a mákdarálót és már túl is vagy a csúcson. :D
    Az USB3 is opcionális...Opcionálisan választhatsz,hogy előlapi vs. hátlapi kivezetést használsz.
    Hát nem tudom...ez így kicsit drága.Ha 40ropira alá lemegy akkor lehet belevágok,de az igazság az,hogy a Giga 990FXA-UD3 bent van 34 alatt(bár a biossal már most probléma van ;] és nincs coax optikai a lapon ami nekem elengedhetetlen ).990FXA-UD5 ami egy árban van vele,de itt a CF lehetőségek bővebbek,de ez is Giga és ezen sics coax(meg mákdaráló felfogatási pont,így elmarad a fent említett érzés :D)A GD 65-ös viszont csak 37,de ezen nincs 3 karira lehetőség(talán el leszek nélküle :) ),viszont van coax...nem egyszerű ez.Az az igazság,hogy vagy 40 alatt veszek lapot ami költséghatékony megoldásnak tűnik,vagy fölötte,de ha már átlépem ezt a határt8mintha a fogamat húznák) akkor már szint mindegy,hogy 42 vagy 46 és ez utóbbiban már ott a GD80 ami veszett egy lap lehet.Eddig mindig olcsóbb árszegmensben halásztam,de a vége az lett,hogy állandóan cserélgettem,piszmogtam,matattam a gépen ami a végén mindig anyagilag rosszul jött ki.Ez egyszer szeretnék egy olyan lapot ami mindent tud,mert ki tudja mit hoz a jövő... Majd meglátjuk mi sül ki belőle,de úgy néz ki az árszabások átrendeződni látszanak

Új hozzászólás Aktív témák