Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz Gyufaaa #432 üzenetére

    Szerintem jól teszed!Eddig a legjobb hűtőmnek tartom,pedig volt már Hyper N520-om ami jól hűt viszont morog mint állat és Asus Silent Knight II full réz is...Frankón hűsít,de a legnagyobb előnye,hogy iszonyat csöndes és nálam ez volt a fő szempont,mert az egész gép settenkedésre van állítva :K .Én 50 fok körül lőttem be a hőmérsékletet és ehez 890 fordulaton megy hangtalanul.Persze ezt alapfeszes eredmény.Egy kis problémám van,de az csak ennél a lapnál jött elő(MSI-nél hibátlan volt).A biosban azt jelzi,mintha néha megállna a venti,pedig megy rendesen,Everest szerint pedig 5870-en megy 870 helyett.Lehet kicsit adtam a kábelnek,mert volt egy kis guban a beszerelésnél,de én inkább Bios hibára tippelnék.Viszont nagyon hülye megoldású a felfogatása,csak óvatosan.Ránézésre pofon egyszerű,de elég nehéz bejátszani(de nem lehetetlen) anélkül,hogy nem szeded ki a lapot.Ezen kívül okosan rakd fel,mert féloldalasan is fel lehet fogatni a procira.A csavarokat(egy-egy csavart kell betekerni a leszorító fülekbe fülekben,tehát nincs gyors zár,kallantyú,meg ilyesmi próbáld egységesen megfeszíteni,de itt láthatod a lényegét :K [link]Én elsőre elsírtam magam,mert addig próbáltam bepecázni a füleket a helyére,hogy ráragadt a proci a hűtő aljára.Persze nem vettem észre és tovább nyomorgattam.Kicsit összekuszálódtak a proci lábai,de szerencsére nem volt végzetes :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák