Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jim74

    nagyúr

    válasz aclandiae #171 üzenetére

    Hát akkor a Kingmaxot kellene megpróbálni, mert azokkal állítólag a Giga lapokban sincs gond és az Asrockban is mennek rendesen állítólag. De sajnos nincs garancia semmire. Én Samsunggal szívtam meg, de szerencsére másnap visszavittem a boltba és kicserélték Kingstonra, az hibátlanul megy (770-es lapban). A 875-ösbe már elsőre Kingstont vettem (ez volt a Samsung után a legolcsóbb), abban is hibátlanul muzsikál.

    Ha ott veszed a RAM-okat, ahol a lapot, akkor esetleg a rendelésnél kérdezd meg, hogy milyen RAM-ot ajánlanak a laphoz. Ha olyat választasz és nem megy, akkor lehet náluk reklamálni, hogy ők ajánlották.
    Vagy a kompatibilitási listából választasz, de szerintem az sem szentírás... :(
    Nincs jobb ötletem sajnos :F

    Hidd el, hogy hosszú távon jó az integrált VGA. engem már sokszor kihúzott volna a sz*rból, ha lett volna :F. Ki tudtam volna húzni vele, azt az 1-2 hónapot, amikor még lemegy az új VGA ára. Így el kellett akkor adnom a régit, amikor még jó áron elment, de akkor az új még túl drága volt, de meg kellett vennem, mert nem volt integrál VGA-m... :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák