Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pedrő

    aktív tag

    válasz szasanyi #1685 üzenetére

    3db HP-s Seagate 250 es.2-es winyóval(st3250310ns) néztem eddig külön-külön mindre felhúztam az oprendszert(Windows 7 Enterprise x64) különböző driverekkel.Minden egyes diszket 2 partícióra osztottam. C: 40 GB D: x GB (a maradék pontosan nem tudom már, nem is lényeges). USB2-es porton keresztül másolgattam nagyobb méretű iso-kat(min. 8GB) a D-re, külső satás dokkolóban lévő hdd-ről (szintén es.2-es). Így az adatátviteli sebesság átlagosan 8 mb/s volt. Ezek után beszereltem egy 1tb-os ST 3100528AS-t és arra kezdtem másolni usb-ről és így már hozta az elvárt 32 mb/s-os sebességet. Sztem a hp-s firmware miatt van ez a galiba, plusz már hallottam erről az es.2-es szériáról egysmást. USB3-mal is majdnem ugyan ez volt a helyzet. es.2 -re 13mb/s 528as-re 85 mb/s.

    Már megtettem mindent amit lehetett. Szereztem ilyen szürke habszivacsot amit a különböző kütyük alá szoktak rakni és azzal leszigeteltem a ház alját, tetejét oldalait. A levegő elől bemegy hátul meg távozik. Összesen 3 db 12 cm-es venti van a házban. 2 elől és 1 hátul. Kipróbáltam az összes létező módon a ventik szabályzását. Amikor éppen jó volna a proci melegszik túlzottan.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák