Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz föccer #34 üzenetére

    Köszönöm a tanácsokat.
    Hát igen, igyekszem kiszolgálni amennyire tudom. Hogy neki ne kelljen mással foglalkoznia.

    Ez az altatás dolog megy még nehezen. Hiába vállalom át én, párom akkor is hallja a sírást :) és úgy meg nehéz nyugodtan aludni. Ugye, nálunk csak 1+ fél szoba van. Így a kisszobában alszunk mind a hárman.
    Egyébként van amikor nagyon jól alszik. Pl ma éjjel 1-től 4-ig, ahogy az a nagykönyvben meg van írva. Majd szopizott ~ 1 órát, aztán 5-től 8-ig, fél 9-ig! De, ez így nem is lenne probléma.
    Mindketten megelégszünk ezzel a 2-3x 3 óra alvással.
    A akkor van, amikor pl tegnap este 8-kor szokásos szopizás, majd egy órát próbáltuk felváltva altatni / böfiztetni és semmi... Lett este 10 mire elaludt. Kemény 15 percre! Aztán hajnali egyig szinte végig sírt. Egyedül a cicizés nyugtatta meg egy kicsit...
    Ráadásul még csak ilyen 30-40g tejet szopizik csak... Pedig neki többet kéne.
    Folyton elalszik szopizás közben, állítólag ez részen a kis sárgaság miatt is van.

    A cumit mi se akarjuk erőltetni. Legalábbis párom nem. Én már gondoltam rá, de mindenhol ellenzik.
    Kis teát kapott eddig cumiból a hasfájásra, mást nem.

    Amúgy ti hogy fejitek a tejet? Mellszívóval vagy kézzel? Csak mert nekünk kézben nem nagyon megy... Ilyen kis cseppeket tudunk kipréselni... A baba jobban csinálja :)

Új hozzászólás Aktív témák