Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • merqree

    őstag

    válasz hitchins #1310 üzenetére

    Szia,

    Nem vagy negatív oldal szerintem, hanem mint mindenki, mások a preferenciák és igények. Nincs ezze semmi gond.
    Válaszom azért írom, hogy lássa a leendő tulaj, mit, mire és miért használok ÉN.
    Szerintem jó, hogy leírtad a Te tapasztalataidat!

    EKG: amikor érzem, hogy valami sz.rul működik, akkor szoktam egyedi EKG csináltatni, majd utána fél órával és egy óravál később szintén. Amikor érzem, hogy szarul vagyok, akkor nem szinusos az EKG. Igaz, már kardiológus és a házi orvosom is csinált olyan EKGt, ami kimutatta ezt a "rendellenességet", így én pl "naplózom" ezeket a szívritmus problémákat.
    Alvás figyelés: mivel horkolok (állítólag, én sosem hallom :D ), ezért a légzésfigyelés és monitorozás az, ami hasznos. Alvási apnoe "előkészület".

    Gyereknyomkövetésre picit túlzuásnak érzem, én szolgáltatói megoldásban gondolkozom, ha már nagyobb lesz a gyerek, értsd: betölti a 10 évet.

  • Peat76

    őstag

    válasz hitchins #1310 üzenetére

    Szintén 40 felett, de egy kicsit pozitívabb élmény beszámoló, szintén 1 hónapja használom! AW7 Cellular Nike Edition
    Alvás figyelés; nem alszom túl jól sajnos, néha néha ránézek mit mutat, főleg a mélyalvás miatt...
    Értesítések, fizetés...Nagyon jól jön, sok esetben elő sem kell venni a telefont!
    Pulzus figyelés hasznos dolog, rendszeresen futok így érdekel sport közbeni és nyugalmi pulzusszám...
    Közben szól a zene..Airpods a fülemben, hiba nélkül 2-3 órát..
    Sosem volt gond vele, nem szakad meg...
    Közben ha kell a bejövő hívást is fel tudom venni...nem kella telefont magammal cipelni..egyszerűen páratlan amit az Apple nyújt..

    Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

  • Parson

    addikt

    válasz hitchins #1310 üzenetére

    Köszi a véleményt.
    Az ára nekem is borsosnak tünik kicsit, 540 EUR + 2x 10 EUR folia (tartalékokkal késöbbre) nagyon nem olcso, ha hozzáveszem, hogy az Swatch Irony óráimért sem adtam 140 EUR / db-nál többet... igaz, azok nem is tudnak semmilyen okosfunkciót, de legalább diszkréten (nem tulzóan de mégis) maszkulin, esztétikus (öltönyhöz is tökéletes), egyedi órák (mármint abban az értelemben, hogy ritkán futok bele olyanba, akinek ugyanilyen van a karján a gazdag órapaletta miatt, rádásul ma már nem is nagyon kapni, mivel kifutott termék) és mégis lazák, sportosak, nyári laza öltözékkel is jól mutatnak - és svájciak, van amelyik 1998 óta megvan, és tökéletesen müködik a mai napig.

    Az alvásfigyelés nem közvetlenül oldja meg az alvásproblémákat, de információkat szolgáltat amik alapján jobban meg tudod érteni, hogy miért keltél kialvatlanul, és hozzásegit a megoldás megtalálásához - indirekt módon. (Szerencsére nekem nincs gondom az alvással, a kollégák meg a kuncsaftok mindig lefárasztanak annyira...)

    Cellular modell nekem nem kell, mivel a telefon mindig nálam van, és nem tervezem otthonhagyogatni.

    Ezek az órával fizetések meg ilyen flancos opciók nekem tul újak... Tetü lassan állok át az új technikákra, a mobillal fizetést is csak tavaly kezdtem el, amblokk az online rendeléseket online fizetéssel is csak pár éve... Én tipikusan a rossz vevö vagyok, aki 6ezer oldalról bebiztosit mindent, mielött egy döntést hoz. Ettöl függetlenül persze náha veszek én is baromságokat... de csak néha... kérdés ez az óra mennyire az (számomra).

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák