Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiley

    őstag

    válasz #78600448 #134 üzenetére

    Ha linux uzemeltetesre gondolsz akkor arra eleg jo tud lenni. Amugy ez a BSD-hez all kozelebb nem pedig a linux-hoz, de van GNU-s valtozat a leggyakrabban hasznalt parancsokbol, igy nem teped ki a hajad. Vannak nyugjei ennek is mint mindennek, a halozatokat viszont eleg jol kezeli, de elmarad abban amit linux alatt (iptables) meg tudsz csinalni. iTerm2-t nagyon jol szemelyre lehet szabni, ilyet en meg linux-on nem lattam. Windows-hoz meg ott az MS RDP ami szerintem jobb mac-en mint a sajat platformjukon. Programozashoz nalunk a linux-ot hasznalnak a sracok, mert ott kenyelmesebb kontenerekben futtatni az adott cuccot, ilyen sajnos nincs mac-en, csak teljes virtualizacio. Amugy az IDE-k nagy resze fut barmilyen rendszeren. Ha megfogadsz egy jo tanacsot... ha programozas/uzemeltetes iranyba indulsz el, akkor amerikai ANSI keyboard-os gepet valassz es azt a kiosztast tanuld meg hasznalni, legyen az PC vagy Mac.

    Alapjaban veve kenyelmes cucc, de software es a hardware minosege egyre szarabb, az ara pedig egyre dragabb. Mindenkeppen probald ki az uj gepek keyboard-jat. En 1,5 honap alatt sem tudtam megszokni, mert szerintem hasznalhatatlan.

    Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

Új hozzászólás Aktív témák