Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deja vu

    addikt

    válasz tDr1v3r #41965 üzenetére

    Miért nem frissíti évente a kukát, nagyon elavult lett? De a külső Cinema display monitorja is szar az almának.

    Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

  • Xero

    nagyúr

    válasz tDr1v3r #41965 üzenetére

    Már a megjelenéskor is fél-egy év csúszásban volt az architektúra, de akkor még hozta az elvárhatót. Akkor még reméltem, hogy az Intellel kellően jó viszonyt ápolnak ahhoz, hogy a WS megoldásokat elsőként kapják meg. Na ez marhára nem történt meg. Egy 6800k simán lenyomja már, de egy 6700k is.

    A GPU is nagyon durván le van maradva. Akkor kb a közepet, felső alját tudta a dual D500, ma egy 1060 körbehugyozza.

    Továbbra is imádom a kialakítását, a hűtési rendszerét, de ennyit egyszerűen már nem ér. Ha Xeon-ból is lehetne probléma nélkül hackintosht építeni, már régen megtettem volna, de a 6700k már bőven elég ahhoz, hogy ne szórakozzak tovább. Az a két mag előny teljesen el fog tűnni, hiszen utasítás/órajelben bőven jobb az új architektúra, és vidáman jár 4.5GHz-en. Az ECC sem fog hiányozni, tehát eléggé egy irányba mutat a dolog sajnos.

    Az iMac nem opció, hiszen vannak jó megjelenítők, és egyébként sem tudok egy displayen dolgozni huzamosabb ideig.

    Na de ez itt némileg off, csak én bosszankodok itt picit.

    (#41967) deja vu: Ahogy kivéreztették a server vonalat, azt csinálják a pro vonallal. Elég megnézni a MacPro-k architektúráját, vagy azt, hogy a MacBook Pro(!) vonalon csak a 15-ös CTO-nál van dedikált gpu. Röhej. Elhiszem hogy Pláza Pannának és Páva Petinek tökéletes így is FB profilt updatelni, de azért na. Szerencsére az én munkám annyira nem gpu orientált, inkább a tárhely és a CPU érdekes, de ahogy fentebb is emlegettem, sokszor foglalkozom szabadidőben kép-videó utómunkával és ott azért kell a kraft.

    (#41969) lmno: Szerintem nagyon is fogják frissíteni, és a belengetett beépített dedikált GPU-t is valósnak tartom. Bőven adott hozzá a technológia, és a sok igpu-s mezítlábas MacBook-hoz bőven jó. Így már be van tömve a nép szája és az aksit sem csorbítják.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák