Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz csaba1203 #108527 üzenetére

    nem is kell. csak abban értsünk egyet, hogy pl egy laptop legeslegnagyobb problémája a mérete, egyszerűen 14" az kicsi dolgozni. namost eddig volt erre egyetlen lehetőség, az alt-tab nagyjából aminek volt valami haszna, a stagemanager meg nagyjából a legtöbb(!) amit az atl-tabból ki lehet hozni. szóval lefosni én sem fostam le a bokámat, de ennél jobb megoldás multi-window felhasználásnál jelenleg nem létezik. olyat eddig senki nem csinalt, hogy groupba lehet rendezni ablakokat , márpedig itt ez megoldható.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

  • SharpSA

    veterán

    válasz csaba1203 #108527 üzenetére

    Ez nagyon felhasználói függő. Van akinek jól jön és van akit bőven nem érint. Nagyon sok felhasználónak nem jut el az agyáig két vagy több ablakot egymás mellé helyeznie Windowson sem nagyobb monitoron. Legtöbbször teljes képernyőn használják a programokat (úgy, hogy mindkét oldalon üres felületek tátongnak), miközben bőven volna hely akár 2-3-4 programnak egymás mellett is, amelyekkel éppen dolgozik. Kis képernyőn ez a Porondmester megoldás egész jó, 11-es iPad-en én kihasználom, hogy több ablakban futhatnak különböző programok egy képernyőn. 16-os Macbookon már számomra talán nincs annyira értelme, mert eddig is külön ablakban működtek a programok, de a csoportosítás még érdekes lehet. Szóval azért, mert neked nem szükséges funkció (vagy még nem jöttél rá, hogy tudod hasznosítani), elfogadhatod, hogy van akinek igenis hiánypótló lehet. :)

    Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

Új hozzászólás Aktív témák